Ubytování u Kučerů ve Frymburku - zima Ubytování u Kučerů ve Frymburku Ubytování u Kučerů ve Frymburku - léto

Masáže u Marie


Internet : www.LIPNOnet.cz/masaze
E-mail : ubytovani@LIPNOnet.cz
tel.: 00420 380 735223
mobil: 00420 602 496115

Ceník masáží

Provozní doba : pouze na objednání
masáž klasická sportovní - záda+šíje 25 min
45 min
250,- Kč
400,- Kč
masáž klasická sportovní - celková 55 min
90 min
500,- Kč
750,- Kč
luxusní masáž zad voskem s přírodními oleji 25 min
45 min
270,- Kč
450,- Kč
reflexní masáž chodidel + masáž zad 55 min 500,- Kč
reflexní masáž chodidel 25 min
45 min
250,- Kč
400,- Kč
lymfatická masáž - celková 60 min    600,- Kč   
lymfatická masáž hlavy a krku 30 min 270,- Kč
lymfatická masáž částečná-končetiny    30 min
45 min
270,- Kč
400,- Kč
masáž proti celulitidě 45 min 420,- Kč
kosmetická masáž obličeje a dekoltu 25 min 250,- Kč
medová masáž zad a šíje 40 min 400,- Kč

Klasická masáž
Při současném životním stylu, kdy většinu aktivit provozujeme vsedě, nebo při nich vykonáváme chudý pohybový stereotyp, dochází k poruchám pohybového aparátu. Masáž je jednou z účinných metod, jak nepříjemné pocity provázející nejrůznější poruchy zmírnit. Je ideální na uvolnění zablokované šíje, krku a bolestech zad.

Reflexní masáž
Reflexní masáž je prováděna na chodidle a nártu nohou. Vychází ze skutečnosti, že na chodidle se zobrazuje celé tělo. Stlačováním a hlazením bodů na chodidle ovlivňujeme svaly, klouby a vnitřní orgány celého těla.

Lymfodrenáž (lymfatická masáž)
Je hmatová technika orientovaná na lymfatický systém. Je vhodná pro ošetření unavených končetin jako preventivní ošetření u osob vystavených dlouhému stání, nebo sezení např. v obchodě, v kanceláři a pod. Pomáhá rychlejší regenerací po fyzické zátěži, turistice a sportu. Dále je vhodná jako základ pro ošetření celulitidy (pomerančová kůže ) a pokožky vůbec. Je doporučená jako prostředek na zvýšení imunity, odstranění jedovatých látek z organismu a jako prevence proti nádorovým onemocněním. Slouží též na podporu otěhotnění.
Cílem lymfatické masáže je zlepšit odtok lymfy ( mízy). Sestava na hlavě a obličeji je zaměřena proti migréně a prevenci vrásek.

Masáž proti celulitidě
Celulitida (pomerančová kůže) je problém látkové přeměny, přesněji řečeno problém odvádění odpadních látek. Na tom se podílí několik faktorů. Jednou z hlavních příčin je však nedostatečná funkce lymfatického systému, jako čističky organismu. Lymfa nemá vlastní pumpu, proto je její pohyb omezený. Vlastní peristaltika lymfy a tělesný pohyb nestačí vyprazdňovat lymfatické cesty.
S tímto dále souvisejí další možné příčiny:

  • ochablé podkožní vazivo
  • nadbytečný přísun ženských hormonů z hormonální antikoncepce, jež povoluje vazivovou tkáň
  • zvýšený příjem chemikálií v potravě
  • nedostatečný přísun tekutin
  • nedostatek pohybu
  • dědičné dispozice.

Shrneme-li všechny tyto faktory pochopíme co je celulitida. Celulitida není nic jiného, než nafouklé tukové buňky, ve kterých se ukládají zbytkové a odpadní látky z látkové přeměny. Proticelulitidová masáž je prováděná na hýždích a stehnech za účelem vypuzení lymfatické tekutiny z fibrotického (zvlákněného) podkoží.

Medová detoxikační masáž
Jedná se o masáž, která využívá výborných účinků medu. Masáží dochází k odstraňování starých usazenin a jedů z hloubky tělesných tkání. Tato metoda za pomoci blahodárných účinku medu je úspěšně používána v Německu, Rakousku, v slovenských a maďarských lázních. Právem jí můžeme říkat, že je to sladkost, která pomáhá.

(C)1998-2014  ubytovani@lipnonet.cz  www.LIPNOnet.cz  www.LIPNO.net  www.FRYMBURK.com  www.FRYMBURK.eu


TOPlist